مجموعه سالن آرایشی و زیبایی ما دارای 20 سال سابقه هستند. ما به عنوان بهترین آرایشگاه بانوان در شهرآرا تهران توانسته ایم در طی این سال ها به مشتریان بسیاری خدمات ارائه دهیم و رضایت آنان را جلب کنیم. مجموعه آرایشگاه های ما بهترین خدمات را با بهترین مواد آرایشی به شما ارائه می دهند. این خدمات دارای کیفیت بسیاری بالایی هستند و می توانند رضایت شما عزیزان را موجب شوند. اگر به خدمات آرایشی و زیبایی نیاز داشتید می توانید از بهترین آرایشگاه بانوان در شهرآرا شهر تهران خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید. سالن آرایشی فرخنده ارائه دهنده انواع خدمات تخصصی آرایشی و زیبایی در شهر تهران است.

بهترین آرایشگاه بانوان در شهرآرا تهران

خانم ها نیاز دارند که حداقل ماهی یکبار به آرایشگاه مراجعه کنند و خدمات آرایشی و زیبایی را از سالن های آرایشی و زیبایی دریافت کنند. وجود یک مرکز تخصصی که بتواند تمام نیازهای این عزیزان را فراهم کند بسیار حیاتی است. ما با تاسیس مجموعه آرایشگاه های بانوان سعی کرده ایم این خدمات را در نزدیک ترین مرکز به مشتریان خود ارائه دهیم. تا علاوه بر دریافت با کیفیت خدمات ، مشکلی در رفت و آمد نداشته باشند. این مجموعه با کوله باری از تجربه و تخصص در داخل و خارج از کشور با احترام به شأن والای زن اصیل ایرانی، با هدف ارائه خدمات با کیفیت با مواد آرایشی اصل و بسیار با کیفیت در خدمت بانوان محترم می باشد.

 

بهترین آرایشگاه بانوان در شهرآرا تهران

بهترین آرایشگاه بانوان در شهرآرا تهران

خدمات ارائه شده در سالن فرخنده

اپیلاسیون

خدمات اپیلاسیون در محیطی کاملا بهداشتی و مواد اولیه با کیفیت و گیاهی انجام می شود. انواع لوازم به کار گرفته شده یکبار مصرف هستند که به بالا بردن سطح بهداشتی کمک شایانی می کنند.

خدمات مو

کراتینه کردن مو با مواد با کیفیت

کراتینه سرد و المنت

کوپ های متنوع و فانتزی

کوتاهی و زیبایی موهای سر

از بین بردن موخوره در موها

آبرسانی با مواد ویتامینه و گیاهی

رنگ و لایت مو با مواد استاندارد

اکستنش فوق حرفه ای موهای سر

دکلره و رنگ کردن موها با کیفیت

شینیون های مدرن و کلاسیک سال

اکستنشن مو با موی طبیعی سر

خدمات ناخن

کلیه خدمات حرفه ای و تخصصی ناخن در این مرکز انجام می شود. شامل پودر، ژل، میکس، لاک های سرد و گرم، کریستال و…

مانکیور و پدیکور ناخن ها

کاور ژل، فویل و طلاکوب

خدمات عروس

خدمات وی آی پی عروس

میکاپ و گریم سینمایی

خدمات پوست و ابرو

پاکسازی و خدمات پوست صورت

جوانسازی پوست بدون جراحی

شفاف سازی پوست صورت

خدمات مژه بدون آسیب به ریشه

طراحی و قرینه سازی ابروها

هاشور و پر کردن شکستگی ابرو

کلیه خدمات فوق در سالن آرایشی و زیبایی در شهرآرا تهران انجام می شود. شما مشتریان گرامی می توانید در این مناطق با مراجعه به هر یک از سالن های ما خدمات فوق را دریافت کنید. کلیه خدمات آرایش در این مراکز با کیفیت بسیار بالا و به صورت تخصصی و حرفه ای صورت می پذیرد تا موجب رضایت شما بزرگواران شود.

اطلاعات تماس

همراه شما هستیم و مشتاق دیدار شما در مجموعه سالن های زیبایی فرخنده ایم.

شماره تماس