با مراقبت مناسب ، خال کوبی کردن ابرو یک سرمایه گذاری ارزشمند است. خانم ها هر روز صبح با استفاده از پودر / مداد ابروهای خود را آرایش می کنند و با شنا و عرق آن ها از بین می روند. خال کوبی کردن ابرو بهترین راه حل ضد آب برای تمرین یا شنا در ساحل و یا استخر باشد. با گفتن این نکته ، مهم است که توجه داشته باشید که خال کوبی ابرو و سایر خال کوبی های آرایشی نیمه دائمی هستند. این بدان معنی است که برخلاف خال کوبی های معمولی بدن ، آنها به مرور زمان محو می شوند.

برای دریافت خدمات ابرو و مژه با ما در تماس باشید.

چرا خال کوبی های آرایشی نیمه ماندگار هستند؟

رنگدانه های خال کوبی زیبایی به دلایل مختلف به گونه ای نیمه ماندگار طراحی شده اند.

طول عمر خال کوبی های آرایشی به معنای آن است که هرچه چهره ما پیر می شود ، می توان ظاهری شاداب تر و جوان تر از قبل ایجاد کرد. مزیت دیگر این است که آیا تغییر روند ، رنگ مو یا پوست شما ایجاد می شود – استفاده از رنگدانه هایی که بین 6 تا 18 ماه محو می شوند اجازه می دهد تا شکل / رنگ به طور مرتب تنظیم شود.

رنگدانه های نیمه دائمی مدرن سرانجام به رنگ تیره مایل به قهوه ای مایل به قرمز محو می شوند. این رنگدانه ها در قرارهای نگهداری آینده به راحتی تجدید می شوند. جوهرهای دائمی به طور خاص برای خال کوبی زیبایی طراحی نشده اند و به رنگ آبی تیره ، سبز یا خاکستری تبدیل می شوند. این نوع خال کوبی های ابرو معمولاً نیاز به برداشتن لیزر قبل از استفاده از رنگدانه های مدرن در بالای سطح دارند.

خال کوبی ابرو - مراقبت طولانی مدت برای نتایج ماندگار

خال کوبی ابرو – مراقبت طولانی مدت برای نتایج ماندگار

چگونه می توانم خال کوبی ابرو خود را حفظ کنم؟

فقط چند نکته در مورد شیوه زندگی وجود دارد که باعث می شود تاتو ابروهای شما تازه به نظر برسند و از نتایج ماندگار اطمینان حاصل کنید.

از خورشید دوری کنید!

منظورم این نیست که خود را در یک سیاه چال ببندید …

اما صرف مدت زمان طولانی در آفتاب مستقیم خیر.

اگر به تعطیلات می روید و در معرض اشعه زیاد هستید ، باید نسبت به آن هوشمند باشید. در صورت امکان از کرم های ضد آفتاب و کلاه استفاده کنید. برای قرار گرفتن روزانه در معرض آفتاب ، اطمینان حاصل کنید که مرطوب کننده شما دارای SPF است ، آن را روی صورت و ابروهای خود بمالید. با استفاده از محصولات حاوی این ماده برای همیشه از خالکوبی های ابروی خود و سلامتی پوست خود محافظت کنید.

این نکته برای حفظ جوانی پوست شما نیز موثر است!

خورشید بزرگترین عامل در محو شدن زودرس خال کوبی های زیبایی است.

از ترکیبات فعال پوستی در ناحیه ابرو استفاده نکنید

اسکراب هایی که توسط متخصص پوست شما توصیه می شود ، برای درخشش پوست شما فوق العاده است. اما خاصیت لایه برداری آن هیچ فایده ای برای خال کوبی ابرو شما ندارد. هنوز هم می توانید از مواد شگفت انگیز خود استفاده کنید اما فقط آن را مستقیماً در ابروی خود استفاده نکنید. به طور کلی این موضوع مربوط به محصولات لایه برداری است. اگر ماده پاک کننده شما حاوی اسید است ، می تواند خال کوبی ابرو را محو کند.

بنابراین بهترین راه حل استفاده از آن ها در اطراف ابروها است.

شما هنوز هم نیاز به موم و رنگ بالقوه دارید

خال کوبی کردن ابرو جادویی است.

اما متأسفانه ، جلوی رشد ناخواسته مو را نمی گیرد.

برای زیبایی خود نیاز دارید تا از زیبایی خود محافظت کنید تا ابروهای شما به بهترین شکل ممکن باشد. اگر موهای ابرو بسیار بلوند یا خاکستری دارید ، این کار با خال کوبی ابرو قابل توجه تر است. داشتن رنگ های ابرو در هنگام لزوم به ترکیب موهای شما با خال کوبی و ایجاد ظاهری طبیعی تر کمک می کند.

مناسب برای خال کوبی زیبایی

اگر مراقب خال کوبی ابرو خود باشید تا 18 ماه کاملاً از ابروی خود لذت خواهید برد.

مانند هر روش آرایشی ، نتایج فردی متفاوت است.

همچنین به انواع پوست / داروها و عوامل دیگر وابسته است. مشتریانی که دارای انواع پوست روغنی هستند و یا داروهای تیروکسین / داروهای ضد افسردگی را مصرف می کنند ممکن است نیاز به قرارهای منظم نگهداری بیشتری داشته باشند (معمولاً بین 6 تا 12 ماه).

زیرا این عوامل متاسفانه در محو شدن سریعتر نقش دارند.

برای تعیین چگونگی مناسب تاتو کردن ابرو برای شما مناسب، بهتر است با یک متخصص صحبت کنید.

برای اخذ مشاوره می توانید با سالن فرخنده در تماس باشید.