بهترین خدمات ابرو و مژه در تهران شهرآرا و ستارخان در سالن زیبایی فرخنده انجام می شود. در صورت نیاز به خدمات مژه و ابرو می توانید به این مرکز مراجعه کنید. با آرایش و زیبا کردن ابرو و مژه تغییر شگفت انگیزی در صورت شما ایجاد خواهد شد و زیبایی شما بیشتر به چشم خواهد آمد. خدمات ابرو و مژه تغییری در ظاهر شما ایجاد نمی کند بلکه حالت چهره شما را زیباتر می کند و بهتر به نمایش می گذارد. شما عزیزان می توانید برای دریافت بهترین خدمات به سالن فرخنده مراجعه فرمایید. نیروی متخصص و دوره دیده ما با امکانات به روز دنیا آماده ارائه تمامی خدمات مورد نیاز شما به صورت حرفه ای هستند.

خدمات ابرو و مژه

ابرو می تواند صورت شما را فوق العاده زیباتر نشان دهد. اگر ترکیب ابرو به درستی رعایت شود می تواند چشم ها را درشت تر نشان دهد و گونه ها را برجسته تر کند. طبیعی بودن همیشه بهترین روش برای آرایش ابرو و مژه است. این کار به وسیله افراد متخصص ایجاد می شود و می توانند شکل مناسبی را به آن بدهند تا مورد پسند شما عزیزان واقع شود.

ما در سالن زیبایی و آرایشی فرخنده بهترین خدمات ابرو و مژه در تهران شهرآرا و ستارخان را به مشتریان گرامی خود ارائه می دهیم. اگر به زیبایی مژه ها و ابروهای خودتان توجه ویژه ای دارید، حتما از خدمات ما استفاده کنید. همچنین می توانید قبل از مراجعه حضوری با ما تماس بگیرید و در مورد خدمات ابرو و مژه هرگونه سوالی داشتید بپرسید.

 

بهترین خدمات ابرو و مژه در تهران شهرآرا و ستارخان

بهترین خدمات ابرو و مژه در تهران شهرآرا و ستارخان

روش های آرایش ابرو

روش های مختلفی برای آرایش ابرو وجود دارد که هر کدام معایب و مزایای خود را دارند.

بند انداختن

این روش در شرق مرسوم است و سابقه ای دیرینه دارد. این روش در کشورمان ایران ، چین ، هند و کشورهای عربی از سال های قبل انجام می شود و بسیار متداول است. در غرب نیز چند سالی است که این کار صورت می گیرد.

هاشور ابرو و میکروپیگمنتیشن

هاشور ابرو یک روش برای زیبایی ابروها است که به وسیله دستگاه های تاتو انجام می شود. اما امروزه با دستگاه های جدید میکروپیگمنتیشن این کار به صورت زیباتر و طبیعی تر انجام می شود. در بیشتر مواقع، زمانی که میکروپیگمنتیشن به اصطلاح جا می افتد تشخیص مرز بین پیگمنت ها و ابروی خود شخص به سختی قابل تشخیص است. میکروپیگمنتیشن متعلق به خانواده تتو است ، اما با دستگاه های تتو های سنتی متفاوت است از جمله اینکه میکروپیگمنتیشن توسط دستگاه ها و رنگهای استاندارد انجام می شود ، بنابراین ایمنی و بهداشت این کار بالاست و این دستگاه ها دارای کارتریج یکبار مصرف هستند. این روش یک آرایش دائم است که ماندگاری بیشتری نیز دارد.

میکروبلیدینگ

این نوع از آرایش نیمه دائم است و هاشورهایی با خط های اریب به شکل مو در امتداد ابروها ایجاد می کنند. این کار باعث حجم دار شدن و تغییر فرم ابرو می شود. اگر در این روش ظرافت رعایت شود، ابروها حالتی طبیعی به خود می گیرند. این روش هیچ گونه حساسیت پوستی را ایجاد نمی کند. خانم هایی که پوست حساسی دارند می توانند از این روش به جای روش‌هایی مثل میکروپیگمنتیشن، میکروشیدینگ ابرو بهره ببرند.

مزایای آرایش نیمه دائم:

  • طبیعی تر بودن ابروها
  • کار بر روی عمق کمتر پوست
  • عدم تغییر رنگ
  • امکان تغییر مدل ابروها به شکل دلخواه
  • از بین نرفتن موهای طبیعی ابرو
  • قرینه بودن آرایش نیمه دائم

چه خانم هایی می توانند از میکروبلیدینگ ( آرایش نیمه دائم ) استفاده کنند:

  • خانم هایی که ابروهای کم پشت و پراکنده دارند.
  • خانم هایی که از ابروهای قرینه برخوردار نیستند.
  • خانم هایی که ابروهای کوتاه دارند
  • خانم هایی که خواستار ابروهای کشیده تر هستند.

میکروشیدینگ

میکروشیدینگ ابرو یک روش دیگر برای زیباسازی ابرو است. در واقع این روش یک اثر نقاشی امپرسیونیست است که با قلم «بلید» روی ابرو انجام می شود. در روش میکروشیدینگ، زیباسازی، طراحی و پر کردن ابروها با ابزار الکتریکی دستی صورت می گیرد و به «سایه‌ پودری» نیز مشهور است. این روش هیچ گونه حساسیت پوستی را ایجاد نمی کند. خانم هایی که پوست حساسی دارند می توانند از این روش به جای روش‌هایی مثل میکروپیگمنتیشن، میکروشیدینگ ابرو بهره ببرند. این روش برای سایه چشم بسیار کاربردی است و زیبایی چندین برابری به آن می دهد.

دریافت خدمات ابرو و مژه

در صورت نیاز به دریافت خدمات آرایشی و پیرایشی می توانید به سالن های ما مراجعه فرمایید. ما نیروی متخصص و حرفه ای آماده ارائه هرگونه خدمات به شما عزیزان   هستیم. ما با سابقه طولانی و به عنوان بهترین آرایشگاه بانوان در شهرآرا و ستارخان در خدمت شما عزیزان هستیم.

می توانید برای دریافت خدمات ابرو و مژه در تهران شهرآرا و ستارخان با ما تماس حاصل فرمایید و از خدمات و مشاوره های تخصصی ما بهره ببرید. تمامی خدمات مورد نیاز شما در مرکز ما به صورت کاملا حرفه ای و با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی انجام می شود.