مجموعه سالن های آرایشی و زیبایی فرخنده در شهرآرا و ستارخان تهران با بیش از 20 سال سابقه فعالیت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. ما کلیه خدمات آرایشی و زیبایی را به شما ارائه می دهیم. ما توانسته ایم با خدمات تخصصی و با کیفیت رضایت مشتریان خود را کسب کنیم. در مجموعه سالن های ما تمام خدمات آرایشی و زیبایی مورد نیاز بانوان انجام می پذیرد. شما می توانید با مراجعه به سالن آرایشی و زیبایی فرخنده به هرگونه خدمات آرایشی، زیبایی و پیرایشی که نیاز داشتید، دسترسی پیدا کنید.

ما به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی کلیه خدمات زیبایی و آرایشی را در سالن های خود به مشتریان عزیز ارائه می دهیم. شما عزیزان می توانید برای دریافت هرگونه خدمات آرایشی به ما مراجعه کنید. برای سهولت در رزرو نوبت شماره تماس هایی را در نظر گرفته ایم که بتوانید به راحتی به دریافت نوبت بپردازید. مشاوران آرایشی ما آماده پاسخ گویی به هر گونه سوال شما هستند. شما می توانید قبل از مراجعه با ما تماس بگیرید و از مشاوره های تخصصی ما بهره مند شوید.

سالن آرایشی و زیبایی در شهرآرا و ستارخان

مجموعه سالن های زیبایی و آرایشی فرخنده دارای خدمات زیبایی و آرایشی شامل میکاپ و آرایش تخصصی عروس به صورت تخصصی و حرفه ای، انواع شینیون و دیزاین مو، آمبره و سامبره و بالیاژ، اکستنشن مو، ویتامینه و کراتینه کردن مو، خدمات ویژه مژه و ابرو، خدمات حرفه ای ناخن، جوانسازی پوست ، تاتو ، وکس و اپیلاسیون می باشد. تمامی خدمات با کیفیت بالا و با استفاده از مواد آرایشی اصل و با کیفیت انجام می گیرد. تجربه به ما نشان داده است که کیفیت و دقت در خدمات آرایشی بیش از هر چیز دیگری دارای اهمیت است و می تواند نظرات مثبتی را به خود جلب کند.

خدمات ما دارای کیفیت بسیار مطلوبی است و می تواند رضایت شما را موجب شود. تمامی موارد آرایشی در مجموعه ما با جدیدترین مدل ها و بنابه سلیقه شما انجام خواهد شد. شما می توانید با مراجعه به سالن های زیبایی و آرایشی فرخنده در شهرآرا و ستارخان تهران به کلیه این خدمات با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب دسترسی داشته باشید. سالن های ما در مرکز و غرب تهران توانسته اند به مشتریان بسیاری خدمات زیبایی ارائه دهند.

 

مجموعه سالن های آرایشی و زیبایی فرخنده در شهرآرا و ستارخان

مجموعه سالن های آرایشی و زیبایی فرخنده در شهرآرا و ستارخان

لاین های تخصصی ما

سالن ما دارای 6 لاین تخصصی و حرفه ای است که با استفاده از نیروهای ماهر به خدمات تخصصی و حرفه ای می پردازند. این امر باعث شده تا کیفیت خدمات افزایش پیدا کند و موجب رضایت حداکثری مشتریان گرامی ما شود. سالن های آرایشی و زیبایی فرخنده در شهرآرا و ستارخان توانسته با ارائه خدمات تخصصی در این منطقه از تهران نیازهای اهالی آن را بر طرف سازد.

لاین میکاپ اختصاصی

لاین فوق تخصصی ناخن

وکس و اپیلاسیون

تاتو و اصلاح ابرو

رنگ و مش و هایلایت

شنیون و دیزاین مو

 

اطلاعات تماس

می توانید برای رزرو نوبت و یا دریافت مشاوره با شماره تلفن های ما تماس حاصل بفرمایید.

شماره تماس