تاتو کردن لب آخرین روند زیبایی برای تشدید شکل و رنگ لب شما بدون استفاده از پرکننده های تزریقی است. پوست روی لب های شما لطیف است ، بنابراین مهم است که قبل از انجام تاتوی لب ، از این روش درمانی محافظت کنید تا از لب های شما در برابر عوارض ناخواسته محافظت کند. در ادامه به شما خواهیم گفت که قبل از تاتو لب باید چه چیزی را بدانم؟

نکات پیش از تاتو کردن لب را به شما متذکر می شویم.

تاتوی لب

تاتو کردن لب مجدداً تصور شده است که مطابق با خواسته های امروزی زنانی که می خواهند به طور ظریف رنگ طبیعی لب های خود را تقویت کنند ، باشد. تتوی لب تکنیکی است که به منظور ایجاد یک لایه رنگ نرم و قابل لمس از رنگ طراحی شده است که باعث احیای کامل و شکل لب ها می شود. این روش درمانی که توسط یک تکنسین باتجربه انجام می شود بسیار ملایم است. چند نکته “لازم به دانستن” برای قبل از تاتوی لب های شما برای این درمان وجود دارد که نتایج زیبایی را تضمین می کند.

در ادامه این نکات را بیان می کنیم.

 

قبل از تاتو لب باید چه چیزی را بدانم؟

قبل از تاتو لب باید چه چیزی را بدانم؟

به چه مواردی باید توجه شود:

  • آیا لب های خشکی دارید
  • دچار سرماخوردگی شده اید
  • به صورت مکرر سیگار مصرف می کنید

لبهای خشک ، نه!

انجام یک عمل تاتو روی لب های خشک / خاموش یا آفتاب سوخته ممکن نیست.

پوست روی لبهای ما از قبل یک منطقه حساس است و اگر آنها قبل از انجام تتو در وضعیت خوبی قرار نگیرند ، ما نمی توانیم به درمان ادامه دهیم. قبل از فرآیند انجام تتو با بر طرف کردن پوست مرده که چند روز قبل از انجام تتوی شما به آرامی صورت می شود ، مطمئن شوید که لب های شما صاف و آبرسانی شده است (یک اسکراب شکر یا مالش ملایم با پارچه صورت برای این کار عالی است) .

از مواد لب تغذیه کننده با SPF بطور مرتب استفاده کنید.

آیا از زخمهای سرما رنج می برید؟

مشتریانی که سرماخوردگی دارند، باید اقدامات پیشگیرانه را انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که به دنبال تتو دچار شیوع ویروس سرماخوردگی نشوند. تتو کردن لب برای منطقه لب بسیار تحریک کننده است و  مطمئناً باعث افزایش سرماخوردگی بدون درمان ضد ویروسی خواهد شد.

نترسید

شما هنوز هم واجد شرایط استفاده از این روش درمانی هستید و روشهای بسیار مناسب برای به حداقل رساندن احتمال بروز سرماخوردگی ناشی از تاتوی لب وجود دارد. همیشه توصیه می شود که یک یا دو هفته قبل از انجام تتوی خود در مورد این گزینه ها به طور کامل با داروساز یا پزشک عمومی صحبت کنید. پیشنهاد می کنیم در مورد داروی ضد بارداری “Famvir” سوال کنید. برای این کار نیازی به تجویز پزشک ندارید و اگر حداقل 2 روز قبل از درمان تاتو لب انجام شود ، می تواند بسیار مؤثر باشد.

اما همیشه قبل از شروع استفاده از هرگونه دارو ، توصیه های داروساز یا پزشک عمومی را دنبال کنید.

برای خانم های سیگاری

استعمال سیگار در روزهای اولیه بهبودی ، به طور مستقیم بعد از تتوی لب، باعث برآمدگی ناخواسته خواهد شد و همچنین ممکن است احتمال عفونت شما را افزایش دهد. مهم است که حداقل 3 روز پس از انجام عمل تتوی لب ، به طور موقت سیگار را ترک کنید تا به روند بهبودی و اطمینان از نتایج مطلوب برسد. مواد و وسایل جایگزین نیکوتین ممکن است به شما کمک کند. اما اگر نمی توانید در این مدت زمان خود را نگه دارید ، ممکن است کاندیدای مناسبی برای یک تاتوی لب نباشید.

تتوی لب می تواند شگفت انگیز به نظر برسد.

تتوی لب می تواند به بازگرداندن کامل بودن ، تقارن و تملق رنگ به لب های نازک ، ناهموار و پیر کمک کند. برای رسیدن به بهترین نتیجه نکات فوق را در نظر بگیرید و تاتوی لب شما به ارزش سرمایه گذاری خواهد داشت.

برای دریافت مشاوره می توانید با سالن فرخنده در تماس باشید.