مستر کلاس یک روزه آمبره اهواز آموزش عملی تکنیک روسی و برزیلی به صورت حضوری در 28 شهریور برگزار می شود. به شرکت کنندگان گرامی بعد از شرکت در این دوره یک روزه آموزشی مدرک و گواهی حضور اعطا می شود. این دوره برای آرایشگران عزیز و حرفه ای که می خواهند تبحر و تخصص خود را افزایش دهند بسیار مناسب است. این دوره آموزشی توسط سالن زیبایی فرخنده صورت می گیرد.

مستر کلاس یک روزه آمبره اهواز

بیست و هشتم شهریور ماه. ۹۹/۶/۲۸
مختص حرفه ایها
برای اپدیت و رفع اشکال تکنیک های امبره با متد روز و اساتید به نام دنیا
اموزش و انجام عملی دو تکنیک امبره روسی (ایرتاچ)
و امبره برزیلی(پوشینگ یا چانگ لایت)رو مدل. زنده
توضیح تئوری در مورد بالیاژ و سامبره
اموزش بالا بردن پایه دکلره رو موی ایرانی
و اموزش رفله گیری پایه دکلره نارنجی و پایه دکلره زرد و بالا بردن پایه دکلره با فرمول رنگ و رنگساژ
و اهدا گواهی حضور همراه با پذیرایی میان وعده و ناهار
شماره جهت تماس و ثبت نام
09129090715
خانم صادقی

آمبره چیست ؟

آمبره در حقیقت یک روش برای رنگ کردن موهای سر خانوم ها است. در این روش موهای سمت ریشه به رنگ اصلی و یا رنگ تیره نگه داشته می شود و قسمت پایینی موها دکلره و سپس رنگ روشن می شود. این سبک از رنگ کردن موها سبب می شود تا تنوع و جذابیت رنگ موها افزایش قابل توجهی پیدا کند. آمبره مو همیشه جزو دوست داشتنی ترین تغییرات خانم ها در ظاهرشان است. لذا، تکنیک های مختلفی برای بسط و گسترش این هنر به وجود آمده است. تکنیک روسی و برزیلی دو تکنیک هستند که جذابیت فراوانی دارند. ما در این دوره این دو تکنیک را به صورت عملی و کامل به شما آموزش می دهیم.

در تکنیک رنگ موی آمبره در ریشه تیره ترین رنگ را دارد و به روشن­ ترین رنگ در قسمت ساقه و نوک مو یا همان قسمت پایینی مو می­ رسد. یعنی در واقع تیرگی در ریشه مو می تواند طبیعی نیز باشد، به همین ترتیب به مرور زمان و در صورت رشد مو، تغییر یا اختلالی در این سبک ایجاد نمی شود و نیازی به ریشه گیری ندارد. این تکنیک یک روش فوق العاده برای رنگ کردن موها است و نیازی نیست تا دائما ریشه موها رنگ شود و به موها آسیب وارد شود.