مستر کلاس یک روزه آمبره تهران با متد روز و اهدا گواهی حضور. در این دوره حضوری که در تاریخ 21 شهریور امسال برگزار می شود دو تکنیک آمبره روسی و برزیلی به هنرجویان آموزش داده می شود. این دوره برای کسانی است که می خواهند در این حوزه حرفه ای شوند و تخصص خود را افزایش دهند. سالن زیبایی فرخنده برگزار کننده این دوره آموزشی است.

آمبره چیست ؟

آمبره یکی از روش های رنگ کردن موها در خانم ها است. روش های متفاوتی برای رنگ کردن موها وجود دارد. آمبره یکی از روش های جدیدی است که می تواند به موها زیبایی خاصی ببخشد. در این روش می توان تنوع بسیار زیادی برای رنگ موها ایجاد کرد. در متد آمبره برای دکلره کردن موها در قسمت پایینی استفاده می شود. در واقع در این روش باید ریشه موها دارای رنگ تیره تری باشد. البته می توان در این روش رنگریشه موها را همان رنگ اصلی موهای مشتری قرار داد. این روش باعث می شود تا به ریشه موها آسیبی وارد نشود و قسمت های پایینی موها رنگ شود.

در روش آمبره مو نباید موها خیلی دکلره شود و حتما باید ریشه موها به رنگ قبلی باقی بماند. البته این کار باعث می شود تا ریشه های مو آسیب نبیند. دکلره را به منظور از بین بردن رنگ قبلی موها انجام می دهند تا بتوان رنگ روشن جدیدی را برای موها قرار داد و موها را روشن نمود. آمبره را می توان بصورت معکوس نیز انجام داد، یعنی روی موی بلوند و روشن در نوک مو رنگ تیره بزنید.

آمبره به چه معناست؟

آمبره مو به معنای تغییر در درجه روشنایی مو از تیره به روشن ( از سمت ریشه مو به سمت نوک مو ) است. در حقیقت این تکنیک رنگ مو زیر مجموعه بالیاژ مو است. با این تفاوت که در مدل آمبره رنگ تیره از ریشه شروع می شود. هر چه به ساقه می رسیم، رنگ موها روشن تر می شود. اما این تغییر خیلی سریع و محسوس صورت می گیرد. طوری که مرز این تضاد رنگی معلوم است. در ضمن در تکنیک آمبره مو روشنی ها و خط های دکلره خیلی منظم تر از سامبره مو است.

 

مستر کلاس یک روزه آمبره تهران

بیست و یکم شهریور ماه. ۹۹/۶/۲۱

مختص حرفه ایها
برای اپدیت و رفع اشکال تکنیک های امبره با متد روز و اساتید به نام دنیا
اموزش و انجام عملی دو تکنیک امبره روسی (ایرتاچ)
و امبره برزیلی(پوشینگ یا چانگ لایت،فیس فرم یا فیس کانتور)رو مدل. زنده
توضیح تئوری در مورد بالیاژ و سامبره
اموزش بالا بردن پایه دکلره رو موی ایرانی
و اموزش رفله گیری پایه دکلره نارنجی و پایه دکلره زرد و بالا بردن پایه دکلره با فرمول رنگ و رنگساژ
و اهدا گواهی حضور همراه با پذیرایی میان وعده

شماره جهت تماس و ثبت نام
09129090715
خانم صادقی