در این مطلب می خواهیم که مدل های مختلف شینیون موی کوتاه و کم پشت در منزل را به شما نشان دهیم. به خاطر داشته باشید این آموزش برای افرادی است که آموزش شینیون را گذرانده اند. در ادامه انواع مدل شینیون موهای کوتاه و کم پشت با جدیدترین متدها را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی سالن زیبایی فرخنده قرار خواهیم داد. امیدواریم این مدل های شینیون برای موهای کم پشت و کوتاه را پسند کنید. در این مطلب آموزش شینیون و آموزش تصویری شینیون مو و آموزش شینیون ساده و شیک در خانه و اموزش شینیون مدل حلزونی و آموزش شینیون موهای کوتاه و آموزش شینیون پشت گردن را به شما نشان خواهیم داد.

شینیون موهای کوتاه

شینیون موهای کوتاه زنانه و دخترانه در مدل های متنوعی موجود است و شما می توانید از بین این مدل ها مدل موی زیبا و شیک را برای فرم دادن به موهای خود و شرکت در مهمانی ها و مجالس با ظاهری شیک و جذاب تر انتخاب کنید. انجام دادن. اگر مدل موی شما به درستی انتخاب شده باشد ، ظاهر شما از کلاس و زیبایی بیشتری برخوردار خواهد بود ، بنابراین بهتر است خانم ها هنگام انتخاب مدل مو به نوع مو ، فرم بدن و سایر ویژگی های ظاهری خود توجه کنند.

 

شینیون موهای کوتاه

شینیون موی کوتاه و کم پشت در منزل

موهای کم پشت و نازک یکی از مشکلاتی است که خانم های بسیاری با آن درگیر بوده و از آن رنج می برند. اگر شما هم موهای کم پشت و نازکی دارید بهتر است از این مدل های مو برای زیباتر کردن موهای تان استفاده کنید. مدل شینیون برای مو ها اگر به درستی انتخاب شود، تغییرات خوبی را در چهره خانم ها ایجاد می کند. بنابراین بهتر است خانم ها در انتخاب مدل آرایش مو های خود به خصوص مدل شینیون ها حساسیت کافی را به خرج دهند و از مدل شینیون هایی برای فرم دادن به موهایشان استفاده کنند که عیب های موجود در موها نظیر کم پشت بودن ، کوتاه بودن و …. به نظر نرسد.

 

شینیون موی کوتاه

شینیون موی کوتاه

آموزش تصویری شینیون مو ساده در خانه

شینیون کردن موها کار چندان سختی نیست اما کار آسانی هم نیست. نگران نباشید شما می توانید این کار را به خوبی در منزل خود انجام دهید. این یعنی شما در خانه با کمی دقت می توانید موهایتان را برای یک میهمانی و جشن شینیون کنید. ولی اصل شینیون در منزل انتخاب مدل شینیون های ساده و شیک است که به راحتی آماده می شوند. اگر یک شینیون بسیار صاف همانند تصویر زیر می خواهید، پیش از شروع می توانید موهای خود را کمی خیس کنید و کرم استایل مو به آن ها زده و سپس شانه بزنید.

گرچه این مدل را می توان روی موهای تاب دار و یا فر نیز اعمال کرد.

آموزش شینیون مو پایین و پشت گردن در خانه

برای شینیون مو در قسمت پشت گردن و پایین سر ابتدا موهایتان را با یک گیره متوسط تقسیم بندی کنید.

درست مثل یک خانم آرایشگر حرفه ای

 

آموزش شینیون مو پایین و پشت گردن در خانه

آموزش شینیون مو پایین و پشت گردن در خانه

وقتی بخش جلوی سر را از قسمت موهای پشت سر جدا کردید همانند تصویر موها را پیچ و تاب داده و با یک کش مویی نازک ببندید. با یک شانه پوش، موها را به خوبی پوش دهید. البته این کار را باید در قسمتی از موها اجرا کنید که داخل شینیون خواهد ماند و قسمت بیرونی باید صاف و یکدست باشد.

موها را با چند سنجاق مویی به شکل یک گلوله پیچیده و ثابت کنید.

 

موها را با چند سنجاق مویی به شکل یک گلوله پیچیده و ثابت کنید.

حالا نوبت موهای جلوی سر است. یک فرق کج و یکطرفه در جلوی سر و بین موهای خود باز کنید. موهای قسمت پهن جلوی سر را به خوبی پوش دهید و همه را یکدست به سمت عقب و پشت سر بکشید. در قسمت پشت سر روی موهای بسته شده یک پیچشی شبیه گره با کمک سنجاق مویی درست کنید. بعد از فیکس شدن پیچش اول بقیه موها را تاب داده و به سمت زیر شینیون کشیده و ثابت کنید. سمت دیگر موهای جلوی سر را هم در پشت سر و زیر شینیون با یک سنجاق مویی نازک ثابت کنید.

 

حالا نوبت موهای جلوی سر است.

آموزش شینیون مو در خانه به مدل حلزونی:

این مدل یکی از ساده ترین مدل شینیون های مو است که با هر قد مویی می توان آن را انجام داد.

همانند تصویر موهای جلوی سر را به دوبخش تقسیم کنید.

 

شینیون مو در خانه به مدل حلزونی

شینیون مو در خانه به مدل حلزونی

 

دسته پرتر موهای سر را به صورت کامل به سمت عقب و پشت سر بکشید و با سنجاق به دقت موها را ببندید و همه را فیکس کنید. انتها و نوک موهای سر را به دست گرفته و با نظم موها را بپیچید. این پیچش موها باید به سمت داخل موها باشد. با کمک سنجاق های مویی، موها را همانند تصویر بالا روی سر ثابت کنید.

شینیون کم پشت زنانه و دخترانه

شینیون موهای کوتاه اصول و قواعدی دارد که بهتر است موهایتان را پرتر و زیبا جلوه دهد. یکی از بهترین روش ها برای حالت دادن به موهای کوتاه ، استفاده از مدل شینیون با بافت مو است. بعد از شانه زدن موها می توانید موها را در مرکز یا جلوی سر خود ببافید. از این مدل مو می توانید برای موهای کوتاه و بلند استفاده کنید. اگر می خواهید موهایی ضخیم و اکستنشن زیبا و خاص داشته باشید بهتر است موهای خود را رنگ کنید یا از مش و هایلایت استفاده کنید. یکی دیگر از ایده های جالب برای کوتاهی مو ، فر دادن یا فر دادن مو است ، می توانید موها را از چند سانتی تا ریشه فر کنید.

 

شینیون و فر کردن مو

 

شینیون موی کوتاه و کم پشت در خانه

 

اگر می خواهید موهایتان ضخیم و پر پشت به نظر برسد ، بهتر است موهای خود را فقط از یک طرف شینیون کنید و از فرهای یک طرفه استفاده کنید. همچنین می توانید قسمت جلوی موهای خود را از وسط سر تا پیشانی صاف کنید. استفاده از موی مصنوعی روش دیگری برای ضخیم تر نشان دادن مو است. توجه داشته باشید که اگر از موهای مصنوعی بین اکستنشن مو استفاده می کنید ، باید توجه داشته باشید که رنگ موی مصنوعی با رنگ مو مطابقت داشته باشد تا زیبایی و زیبایی ظاهری موهای شما بیشتر شود.

 

شینیون موی کوتاه و کم پشت در منزل

پرتر به نظر رسیدن موها

برای اینکه موهایتان پرتر به نظر برسد ، بهتر است موهایتان را در جهت مخالف خشک کنید. برای فرم دادن به موهای کوتاه نیز بهتر است موها را به کمک کش در مرکز سر گره بزنید ، سپس موها را به 4 یا 5 قسمت مساوی تقسیم کنید و هر قسمت را به خوبی شانه کنید و موهای خود را به کمک تافته نگه دارید. سپس موها را به دور انگشتان خود بپیچید و موها را در مرکز با گیره مو وصل کنید. بعد از اتمام اکستنشن مو خواهید دید که موهای شما مانند سبدی پر از گلهای زیبا به نظر می رسد.

 

پرتر به نظر رسیدن موها

 

پرتر به نظر رسیدن موهای سر برای شینیون

در این مقاله با انواع شینیون برای موی کوتاه و کم پشت آشنا شدید که امیدواریم مورد توجه شما قرار گیرد و بتوانید با گرفتن ایده از آنها ، برای مهمانی ها و مجالس مختلف موهای خود را به زیباترین شکل فرم دهید.

آموزش شینیون